Upravit stránku

Společnost Rp. GALENICA je v současné době provozovatelem tří kamenných lékáren a e-shopu.

Hlavní myšlenkou a cílem naší společnosti je zachování tradičních hodnot, poctivosti, kvality výrobků, péče i služeb v lékárenství v plném rozsahu. Tyto hodnoty jsou z našeho pohledu dosažitelné díky našemu výjimečnému spojení lékařů a lékárníků. Ti jsou k dispozici při řešení potíží pacientů spolupracují a tím maximalizují kvalitu péče. Samozřejmostí jsou individuální přístup a konzultační služby v oblasti léčiv, zdravého životního stylu, širokého sortimentu léků, potravinových doplňků a zdravotního materiálu. Pro těhotné a kojence máme připraven sortiment přírodních léčivých přípravků.

Konkurovat velkým řetězcům lékáren, kde je lékárenská péče neosobní, je pro poctivé lékárníky velmi těžké. V současném lékárenském systému se vytrácí individuální přístup k pacientovi, naše lékárny však usilují o opak. Stále pro Vás zhotovujeme individuálně připravené přípravky přímo v laboratoři lékárny. S receptem na mastičku, ušní kapky, sirup na kašel či kapky do očí se stavte do našich lékáren, my je pro Vás připravíme! Věříme, že náš přístup, odbornost a kvalita budou pro naše zákazníky hlavním důvodem, proč se k nám budou s důvěrou opakovaně vracet. 

Poradenství a individuální konzultace

Jsme lékárna s lékaři, takže se o Vás postarají nejen kvalifikování lékárníci, ale individuální konzultace jsou možné i s lékaři v rámci našich poliklinik. Samozřejmostí jsou pak konzultační služby v oblasti léčiv, zdravého životního stylu, širokého sortimentu léků, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu.

Naši lékárníci jsou Vám schopni nejen dobře poradit, ale také pomoci odhalit lékové interakce. Svěřte se do rukou našich profesionálů na léčiva.

Pokud dáváte přednost alternativní léčbě, pak v lékárně Na Poliklinice v Žamberku můžete také využít odborné poradenství v oblasti homeopatie. Naše paní magistra zaměřená na homeopatii Vám ráda poradí a individuálně doporučí přípravky AKH Homeopatie, které u nás nakoupíte nejlevněji.

Odborné poradenství v oblasti zdravotnických pomůcek je u nás také samozřejmostí. Nevíte si rady jakou pořídit ortézu, hůl, berly, nástavec na WC či chodítko? Přijďte do naší lékárny GALEN v Ústí nad Orlicí a náš specialista na zdravotnickou techniku Vám zaručeně poradí vybrat.

 

Zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby, jako osvědčený obchod na poliklinice Galen v Ústí nad Orlicí, byly začleněny do prostor nově zřízené lékárny v přízemí budovy. Nabízíme pestrou paletu zdravotnických potřeb a pomůcek.

 

Online a e-shop

Nemáte čas zajít do naší lékárny?
Využijte výhod spojených s nákupem v naší internetové lékárně. Vše z pohodlí domova s možností osobních odběrů v našich kamenných lékárnách.
Navíc můžeme nabídnou jednu z nejširších a nejlevnější nabídek AKH homeopatik v ČR, která je podpořena velkými zkušenostmi našich lékárnic s úspěšně absolvovanými certifikovanými kurzy v této oblasti. Pravidelně také nabízíme akce a slevy nejen na sortiment homeopatik, ale také na celou škálu sezónních přípravků.

Více se dozvíte www.kapkazdravi.cz

 

Akce a slevy

Pravidelně připravujeme akční nabídku se slevami na vybraný, sezónní nebo dlouhodobě zlevněný sortiment.
Pro školy a firmy nabízíme možnost poukázek na odběr zboží a množstevní slevy.
U nás můžete také využít zaměstnanecké benefity v podobě poukázek a karet jako např.: Sodexo, Edenred, Gallery beta, atd..

 

Věrnostní program

S naší zákaznickou kartou získáváte řadu výhod:

  • hlídáme nežádoucí kombinace léků - pro Vaši účinnou a bezpečnou léčbu
  • hlídáme za Vás překročení ročního limitu na doplatcích za léky - v případě, že tento roční limit stanovený ZP překročíte, tak za Vás zažádáme o vrácení peněz na doplatcích.
  • díky zákaznické kartě máte přehled o svých minulých návštěvách a odběrech léků
  • vybrané produkty za výhodnější ceny
  • slevové poukázky za nákupy v našich lékárnách
  • další lékárenské služby jako měření krevního tlaku, měření propadu nožní klenby, atd.

Více informací o věrnostní kartě získáte v kterékoliv z našich lékáren.

Nahoru